Celebrities Gossip

Kylie Jenner shfaqet me bark të rrumbullakosur në Javën e Modës në Nju Jork dhe duket më e bukur se kurrë!

Për shumë gjatë është përhapur në media thashethemi se Kylie Jenner mund të jetë në pritje të ëmbël për herë të dytë. Ndërsa ylli i “Keeping Up With the Kardashians” ishte në Nju Jork për Javën e Modës të mërkurën më 8 Shtator, ajo postoi një foto me barkun e saj të rrumbullakosur. Ajo u fotografua jashtë restorantit Carbone në lagjen Soho, dhe gjithashtu ndau fotografi në Instagram.

https://www.instagram.com/p/CTlmNj-JF3c/

Barku ishte qartë i dukshëm në postimin e saj, të cilin Kylie e mbishkroi me një emoji të thjeshtë të bebes engjëll. Kylie është shtatzënë për herë të dytë dhe nëna e ardhshme postoi një video në Instagram duke konfirmuar lajmin. Klipi 90 sekondësh tregoi Kylie dhe Travis duke marrë rezultatet e testit të shtatzënisë, duke ndarë njoftimin me nënën e saj Kris Jenner dhe duke marrë pjesë në një takim me mjekun me vajzën e tyre 3-vjeçare, Stormi Webster.

Duket se Stormi po pret me padurim të jetë një motër e madhe pasi në video u shfaq ajo duke puthur ëmbël barkun e Kylie. Një burim për mediat e huaja u shpreh si më poshtë.

Stormi është plotësisht e vetëdijshme se po vjen një fëmijë dhe ajo është shumë e emocionuar. Ajo gjithmonë bën pyetje dhe dëshiron të prekë barkun e Kylie.

Me siguri kjo do të jetë një nga familjet më të pëlqyera dhe më të komentuara. Motrat Kardashian-Jenner ia dalin gjithnjë të jenë në qendër të vëmendjes, ndërkohë që, lidhja e Kylie dhe Travis është diskutuar shpeshherë në media. Gjithashtu edhe fëmijët e tyre janë shumë të dashur nga fansat dhe kanë arritur të krijojnë famë që shumë herët. Duket se, i njejti fat e pret edhe fëmijën e dytë të Kylie.