Celebrities Gossip Showbiz

Nicki Minaj vjen si Hirushja moderne këtë Halloween dhe komentet e fansave nuk kanë të ndalur!

Nicki Minaj ishte bukuroshja e guximshme teksa ndau kostumin e saj të Halloween-it të Hirushes të hënën. 39-vjeçarja pozoi me një fustan magjepsës prej tyli, por vendosi një kthesë të mprehtë në kostumin me dy prerje të mëdha në shpinë, për të zbuluar të pasmet e saj.

Përveç shtesës kreative, pjesa tjetër e pamjes së saj pasqyronte personazhin e Disney-t, pasi ajo kishte një topuz të lezetshëm bjond me balluke, një shirit të mrekullueshëm me xixa dhe pozoi përpara një këpuce xhami. Mbretëresha e repit ka dalë edhe me një varg kreativ në mbishkrimin e saj.

Dhe ndërsa dëgjoi pëshpëritjet… Chunnderela nënqeshi. Motrat e shëmtuara/të këqia të njerkës kishin TË DREJTËN për t’u grindur (nëpërmjet flluskave të tyre!) Në fund të fundit, thellë brenda… ato e dinin… nuk do t’u bënin kurrë këpucët e xhamit. FUNDI.

Ylli e aksesoi pamjen me dorezat e përputhshme blu deri në krahë dhe choker të zi saten. Nicki gjithashtu ndau një kostum më miqësor për familjen në një tjetër postim në Instagram.

Këngëtarja ka pozuar me bashkëshortin e saj, Kenneth Petty, 44 vjeç dhe djalin e tyre, të cilin Nicky e quan Papa Bear. Nicki bëri një pamje të filmit komedi të vitit 1992 Honey, I Blew Up the Kid, duke shkruar “Honey, I Blew Up Papa Bear”.