Celebrities Film & Tv Showbiz

Nisin përgatitjet për “Bad Boys 4”, Will Smith e konfirmon!

Will Smith dhe Martin Lawrence, do të ripërsërisin rolet e tyre në ‘Bad Boys 4’, si dhe disa fytyra të tjera të njohura nga saga. Megjithëse filmi nuk ka ende një titull zyrtar, ai është aktualisht në post-produksion dhe është planifikuar të dalë në 14 qershor 2024 nëse nuk ndodh asgjë e paparashikuar si vonesa që pati për shkak të goditjeve të SAG/AFTRA.

Will njoftoi në një video se kanë mbetur edhe tetë ditë nga xhirimet në qytetin e Miamit. Dy herë fituesi i ‘Oscar’ e publikoi klipin në llogarinë e tij në Instagram. Vanessa Hudgens, Alexander Ludëing, Paola Nunez dhe DJ Khaled gjithashtu bashkohen për këtë film. John Salley, i cili luajti hakerin Fletcher në dy filmat e parë dhe mungoi në të tretin, gjithashtu rikthehet për këtë pjesë të katërt.

Nga ana tjetër, Rhea Seehorn nga ‘Better Call Saul’ dhe reperi Joyner Lucas do t’i bashkohen kastit, megjithëse rolet e tyre ende nuk janë zbuluar. Pas kamerës, ka edhe emra të rikthyer si regjisorët Adil El Arbi dhe Bilall Fallah, të cilët drejtuan filmin e mëparshëm, duke zëvendësuar Michael Bay, i cili ishte përgjegjës për dy pjesët e para.

Rikujtojmë, se së fundmi Smith reflektoi mbi disa nga gabimet që ai ka bërë gjatë viteve, duke përfshirë shuplakën e tij famëkeqe në Oscar dhe problemet e tij në martesë. “Kam bërë gabime të panumërta“,-tha ai. Aktori shtoi se:

Fama është një përbindësh unik. Ju nuk mund të emocionoheni shumë kur njerëzit thonë gjëra të mira për ju, sepse atëherë kur njerëzit thonë gjëra të këqija për ju, ju luftoni dhe vuani më shumë. Duhet të jem i qartë se kush jam dhe çfarë po përpiqem të bëj në botë. Në të njëjtën kohë, unë jam thellësisht njerëzor, jam në procesin e përsosjes së virtytit tim.