Celebrities Film & Tv Showbiz

Njihuni me 18 banorët e edicionit të tretë të Big Brother VIP!

Top Channel po vazhdon të sjellë projekte nga më të ndryshme televizive që i mbajnë njerëzit të ‘gozhduar pas ekranit’. Show gjigand dhe më i shumëprituri nga të gjithë Big Brother Vip Albania 3 nis mbrëmjen e sotme rrugëtimin e tij, i cili premton të jetë mjaft surprizues. Produksioni sigurisht që ka bërë një punë të madhe dhe të kujdesshme. Prezantues i këtij edicioni do të jetë Ledion Liço.

Në kolltukun e opinionistëve do të jetë themeluesi i fondacionit “Fundjavë Ndryshe”, Arbër Hajdari dhe krah tij deputetja Oriela Nebiaj. Ori, që u largua nga televizioni kur mori detyrën e ligjvënëses, rikthehet në një rol të ri, për të komentuar banorët dhe të gjitha ngjarjet e “Big Brother VIP 3”.

Spektakli është një show televiziv që zhvillohet tërësisht brenda kufijve të një shtëpie, krijuar posaçërisht për personat e famshëm që bëhen pjesë të këtij programi, duke u cilësuar me titullin banorë. Duke qenë se po flasim për ta, ju njohim me 18 banorët e parë që sonte kanë hyrë në shtëpinë më të famshme në vend. 

Drini Zeqo
Ilnisa Agolli
Meri Shehu
Julian Deda
Gabriele Mezini
Roza Lati
Elvis Myrta
Gazmend Ujkashi
Romeo Veshaj
Sara Gjordeni
Ledjona Xheladinaj
Vesa Smolica
Heidi Baci
Egla Ceno
Ervin Gonxhi
Rike Roçi
Alfio Rrotani
Meriton Mjekiqi