Celebrities Gossip Showbiz

Pas shumë përpjekjesh të dështuara, Tom Cruise po mundohet ende të gjejë partneren e duhur…

Së fundmi Tom Cruise u pa duke u përpjekur të krijonte ndoshta diçka me Shakirën por nuk eci siç duhet. Por historitë për aktorin në lidhje me romancat kanë qenë gjithmonë mjaft të çuditshme. Në fakt, ka shumë aktore që tashmë kanë dalë dhe e pranojnë se mendonin se në një moment ishin në “audicion” për t’u bërë e dashura ose partnerja e tij e re e jetës. Një raport nga Radar Online sugjeron se Tom Cruise mbetet në përpjekje për të gjetur gruan e tij të re ideale, por do të jetë e vështirë me këtë histori.

Dikush do të mendonte se duke qenë Tom Cruise, një nga yjet më të mëdhenj të Hollivudit, gjetja e një gruaje ideale do të ishte më pak e komplikuar. Gjatë gjithë jetës së tij, Tom Cruise ka qenë ose i martuar ose ka qenë në një lidhje me yje të tjerë të filmit. Në listë është Mimi Rogers, e cila ishte gruaja e parë e Tomit.

Nicole Kidman erdhi më pas pasi çifti u bë një nga dyshet më të famshme në botën e kinematografisë. E fundit, por jo më pak e rëndësishme, Tom Cruise ishte i martuar me Katie Holmes dhe kishte një vajzë, Suri. Por asnjë nga lidhjet e tij nuk funksionoi në fund, të gjithë u divorcuan prej tij për arsye të panjohura. E lindur në vitin 2006, Suri Cruise është vajza e aktorëve të Hollywood-it Tom Cruise dhe Katie Holmes dhe tani ajo është bërë një personazh i famshëm më vete. Suri është shquar për veshjet e saj në modë dhe paraqitjet e saj të shpeshta me nënën e saj në New York City.

Megjithatë, adoleshentja nuk e ka pasur gjithmonë të lehtë të jetë në qendër të vëmendjes, pasi ajo ka qenë gjithashtu objekt i sulmit të mediave, veçanërisht gjatë divorcit të prindërve të saj në vitin 2012. Pavarësisht vëmendjes që e rrethon, Suri ka mbetur shumë larg syrit të publikut vitet e fundit. Ndërkohë është raportuar se lidhja e saj me aktorin e njohur është praktikisht inekzistente.