Celebrities Gossip Showbiz

Pasi Kim u akuzua nga fansat për përdorimin e ‘photoshop’, Khloe Kardashian bën deklaratën e papritur!

Khloé Kardashian i pranoi prezantueses Amanda Hirsch se i kishte dhënë leje motrës së saj Kim Kardashian, që të përdorte photoshop në kokën e vajzës së saj katërvjeçare mbi një imazh të vajzës së Kylie Jenner Stormi.

Unë e kam ditur gënjeshtrën. Kam harruar që e bëmë këtë.

Ajo shpjegoi se vizita e rreme në Disneyland erdhi sepse ajo nuk ishte gati ta çonte vajzën e saj në Disneyland, ashtu si Kim ishte e dëshpëruar për të mbushur rrjetin e saj në Instagram.

Kur ndodhi, Kim më dërgoi një foto të True dhe Chicago.

Por Khloé tha se po kryente shumë detyra, kështu që fillimisht nuk e kuptoi se fotografia supozohej të ishte bërë në Disneyland.

Kam vështruar prapa dhe kam thënë: “Prit, a ka veshur Minnie Mouse?” Sepse nuk do ta lija të ikte derisa ta merrja, dhe po prisja ditëlindjen e saj të katërt, sepse nuk po e çoja në mes të Covid-it. Kush nuk do të më thoshte se fëmija im shkoi në Disneyland? Askush nuk më kërkoi leje, asgjë. Nuk do të mendoja se dikush do të bënte photoshop.

Khloé tha se Kim i rrëfeu se thjesht kishte nevojë për imazhin e edituar për postimin e saj. Pa menduar më tej, ajo i dha leje motrës së saj më të madhe që ta postonte.

Nuk më interesonte. Mendova se ajo dukej aq e lezetshme, unë thashë. Ajo duket e mrekullueshme.