Celebrities Gossip Showbiz

“Plas” keq mes motrave Kardashian, Kim akuzon Kourtney se është xheloze për të!

Sherri mes motrave Kim Kardashian dhe Kourtney Kardashian duket se nuk ka fund. Arsyeja e sherrit të tyre këtë herë ka qenë bashkëpunimi i Kim me “Dolce & Gabbana”. Kourtney e konsideroi atë një “tradhti” pasi është shtëpia që i bëri fustanin e nusërisë në dasmën me Travis Barker në Itali.

Në puntatën e fundit të reality show-t “Kardashians”, Kim komenton me nënën e saj qëndrimin e motrës së madhe duke thënë se nuk është e mundur të kthehesh kundër familjes.

Ajo më tha që po përpiqem ta kopjoj, ndërsa është ajo gjithmonë përpiqet të gjejë diçka për të më fajësuar mua. Ajo më urren mua.

Në bisedë u bashkua edhe Khloe, e cila u befasua nga sjellja e Kourtney, duke thënë se ajo nuk mund ta kuptojë se nga vjen gjithë ky zemërim.

Nuk mund të jesh xheloze për familjen tënde.

Rikujtojmë, se Kourtney ka zbuluar së fundmi e është në pritje të një fëmije tjetër, i pari i saj me bashkëshortin Travis Barker. Ylli i “The Kardashians” bëri të ditur lajmin emocionues gjatë koncertit të Barker me Blink-182 në Los Angeles të premten mbrëma. Ndërsa bashkëshorti i saj performonte në skenë, Kourtney mbajti një tabelë ku shkruhej “Travis unë jam shtatzënë”, përpara se të përqafonte bateristin.