Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Ronela Hajati tregon bashkëpunimin e rradhës me reperin e njohur shqiptar dhe ka një datë publikimi!

Ronela Hajati po shijon së fundmi suksesin e këngës “Aventura”, që numëron mbi 1 milion klikime.

Pas mungesës së saj për një periudhë mjaft të gjatë që nga fillimi i pandemisë, këngëtarja duket se është rikthyer më fuqishëm se kurrë. Ajo ka zbuluar se kënga e rradhës ose ndryshe kënga e katërt e albumit “RRON”, që është duke lançuar vjen në bashkëpunim me reperin e njohur Vig Poppa.

Teksa ka treguar, gjithashtu dhe titullin e këngës që do të jetë “ALO” dhe ditën e publikimit me 20 qershor.

20 QERSHOR- “ALO”
20th of June – kënga e katërt e albumit “RRON” do të publikohet 💜
@vigpoppa Shumë kënaqesi të punosh me ty!