Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Roza Lati pendohet, “Të kërkoj ndjesë Bieta që more mbrapsht këtë shpullë të ftohtë”

Ditën e djeshme, Roza Lati ju kundërvu Bieta Sulos pasi ishte e ftuar në emisionin “Ftesë në 5”. Ajo e akuzoi moderatoren se e kishte fyer dhe fshirë video-n nga Instagrami i saj.

Mesa duket, Roza është penduar për këtë veprim të sajin dhe i ka kërkuar një ndjesë publike Bietës. Me anë të një postimi, ku shfaqej vetë ajo në fotosesionin e saj të bujshëm “BILLIONAIRE”, Roza shkruan:

Në emër të publikut, në emër të Instagram, dhe të YouTube, dua të të kërkoj ndjesë @bietasulo që more mbrapsht këtë shpullë të ftohtë nga të gjithë ne. Na vjen keq Bieta se u rrëmbyem nga emocionet të gjithë e na rrëshkitën si copëza diamantesh të ftohta…
Asgjë personale. Kjo është arsyeja pse publiku më do. Sepse unë i kapërcej kufijtë e mi. Por jo kufijtë e tu.
Unë tani jam duke shijuar suksesin tim dhe bukurinë time! Kështuqë hajde të çohemi të gjithë në këmbë dhe të bëjmë Gëzuar!!!
Se Roza nesër ka ditëlindjen!! E s’duhet ta shtrojmë ditën e parë të vitit të Shenjtë, me urrejtje dhe mllef! Ne jemi më të mëdhenj se kaq…… apo jo zemrat e mia?

Ende, nuk ka asnjë reagim nga ana e Bietës, madje ka zgjedhur as mos të komentojë apo të bëj ‘like’ foton e Rozës!