Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Fashion

Rrobat e banjës, ja trend-i i verës së këtij viti!

Vera është pothuajse stina më e preferuar e shumë njerëzve, pasi gjatë kësaj stine mund të zhvillohen një mori aktivitetesh. Janë pushimet verore, ushqimet egzotike, qëndrimi gjatë orëve të vona që e bëjnë stinën e verës të jetë më e veçantë dhe më me gjallëri se sa stinët e tjera të vitit.

Me siguri keni filluar të kërkoni për rrobat e banjës. Markat më të famshme po ju presin që ju të vendosni dhe të bëni tuajat modelet më të bukura për këtë sezon vere. Është koha gjithashtu për t’i thënë lamtumirë çizmeve tuaja dhe për të nxjerrë sandalet e verës. Edhe pse nuk është ende sezoni i verës ne mezi po e presim ate, madje me siguri të gjithë ju keni planifikuar veshjet tuaja për ditët me diell.

Ne besojmë që pasi t’i blini këto rroba banje do të dukeni aq bukur sa do të mendoni të bëni foto pafund për t’i postuar në rrjete sociale. Të dukesh mirë në një fotografi është një art, jo një dhuratë. Fotografja, Bonnie Rodríguez Krzywicki ndan vazhdimisht metoda të thjeshta se si të realizoni një foto perfekte, edhe nëse nuk jeni një supermodele. Mjafton të dini këndet e duhura!

Rikujtojmë, se trendet e fundit të modës shpesh tregojnë disponimin e përgjithshëm të shoqërisë. As ky vit nuk bën përjashtim. Disa preferenca të stilit të flokëve të të famshmëve kanë të përbashkëta dhe të gjithë duket se janë në humor për të eksperimentuar!

Ndërkaq, njihuni me disa nga rroba banjot më të famshme të kësaj vere:

FISCH

net-a-porter.com

$149.00

SUMMERSALT

summersalt.com

$95.00

DOS SWIM

dosswim.com

$79.00

LONDRE

londrebodywear.com

$106.00

MARA HOFFMAN

$250.00

LEMLEM

net-a-porter.com

$95.00

SOLID & STRIPED

solidandstriped.com

$88.00

OOKIOH

ookioh.com

$98.00

GALAMAAR

galamaar.com

$122.00

ANSEA

ansea.co

$125.00

JADE SWIM

revolve.com

$120.00

FOLLOW SUIT

shopfollowsuit.com

$80.00

VITAMIN

Avitaminaswim.com

$35.10