Celebrities Gossip Showbiz

Selena Gomez kalon Ditën e Falenderimeve me çiftin e njohur të showbiz-it!

Selena Gomez festoi Ditën e Falenderimeve me Brooklyn Beckham dhe bashkëshorten e tij Nicola Peltz. Treshja ishin në mesin e një grupi miqsh që hynë në kuzhinë për të ndihmuar në përgatitjen e vaktit të tyre të festës, dhe gjithçka u dokumentua në një video të TikTok.

Pushimi i tyre festiv së bashku vjen në mes të dramës së vazhdueshme midis Gomez dhe shoqes së saj të vjetër, Francia Raisa, e cila është gjithashtu gruaja që i dhuroi një veshkë ish-yllit të Disney pas betejës së saj të gjatë me lupusin në shtator 2017.

Në një pjesë të videos së TikTok, Beckham, 23 vjeç, mund të shfaqet ndërsa përzien disa përbërës në një tas me dorë. I veshur me pizhame dhe një bluzë me The Beatles në pjesën e përparme, fotografi dhe modeli ndan disa momente të ëmbla me gruan e tij.

Peltz, 27 vjeç, mund të shihet më pas duke buzëqeshur, e veshur me një look krejt të bardhë. Aktorja vazhdoi të ndante të njëjtën video në platformat e saj të mediave sociale me mbishkrimin:

Më në fund një TikTok.

Në një moment, ylli i People You Know mund të shihet duke marrë një përqafim të dashur nga Peltz teksa ata përpiqeshin të bënin magjinë e tyre në kuzhinë.