Celebrities Gossip Showbiz

Një vështrim brenda shtëpisë luksoze të Khloe Kardashian…

Khloe Kardashian ka një rezidencë të re masive në Hidden Hills, në Kaliforni që e kishte ndërtuar sipas specifikave të saj. Dhe këtë javë, ylli 38-vjeçar i The Kardashians u dha fansave një vështrim në dhomën e saj të ngrënies kur ajo po filmonte vajzën True me vajzën e Rob Kardashian, Dream.

Dhe duke e bërë këtë, ajo zbuloi se ka një nga tavolinat më të gjata të dhomës së ngrënies në familjen Kardashian: ka 16 vende. Pamja e shtëpisë është një ngjyrë bezhë e butë, e cila duket e frymëzuar nga rezidenca e bardhë e Kim Kardashian.

Tavolina është ngjyrë bezhë, karriget janë ngjyrë bezhë, dyshemetë prej druri të lara janë ngjyrë bezhë, dhe muret janë ngjyrë bezhë. Në maj ajo bëri një turne në shtëpinë e saj të ëndrrave të re gjatë një episodi të The Kardashians.

Themeluesja e Good American shijoi çdo detaj të shtëpisë së saj për kamerat, duke përfshirë një qilar të pajisur në mënyrë perfekte dhe një dhomë të pacenuar shfaqjeje për të parë filma me vajzën e saj True.

Ylli i realitetit televiziv tregoi gjithashtu se partneri i saj i atëhershëm Tristan Thompson ishte vendosur të jetonte me ta, megjithëse ai nuk mund t’i bashkohej asaj në turneun fillestar.