Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Live From Tirana Showbiz

Si ka ndryshuar numri i ndjekësve në Instagram për personazhet e famshëm?!

Fundjava nuk do të ishte e njejtë pa prezencën e rubrikës tuaj të preferuar që ju njeh me ndryshimet më të fundit nga bota e Instagramit, “Social Top 5”.

Çdo të premte, Ksenja Shoshaj ju zbulon ndodhitë më të reja nga jeta e personazheve të famshëm, ku përfshihen dhe uljet apo ngritjet e numrit të ndjekësve në llogaritë e tyre në Instagram.

Do të zbuloni se cilët VIP-a shqiptarë apo të huaj, kanë shtuar ose kanë humbur më shumë ‘folloëers’ gjatë kësaj jave.
Renditja fillon nga vendi i pestë në atë të parë.

Personazhe të huaj:

5. Justin Bieber ka shtuar 1M ndjekës.
4. Billie Eilish i janë shtuar 1.4M ndjekës.
3. Vendin e tretë e zë Jennifer Lopez me 2M të ndjekës të shtuar.
2. Ylli i “Keeping Up With The Kardashian”, Kim Kardashian, ka fituar 2M ndjekës.
1. Prej shumë javësh kryeson këngëtarja, Selena Gomez, pasi ka shtuar 2M ndjekës.

Personazhe shqiptarë:

5. Oriola Marashi, sërish në vend të pestë me 3K të shtuar.
4. Antonela Berishaj, këtë javë ka shtuar ndjekës me 4K.
3. Arbana Osmani, vjen për herë të parë në renditje me 4K të shtuar.
2. Sindi Loci ka shtuar 5K ndjekës këtë javë.
1. Don Xhoni kryeson me 9K ndjekës të shtuar.

Personazhet shqiptarë që kanë humbur ndjekës:

2. Jasmin Kadriu, ndryshe nga çdo javë, ka humbur 3K ndjekës.
1. Sara Malaj ka pësuar rënie me 21K ndjekës.