Celebrities Film & Tv Gossip Love & Sex Showbiz

Ylli i serialit “Wednesday” po kërkon një partner dhe Zendaya me Tom Holland kanë filluar “investigimet”!

Aktorja e “Wednesday” Jenna Ortega ka kërkuar ndihmën e Zendaya dhe Tom Holland për t’i gjetur asaj një partner pasi ajo e sheh të gjithë pjesën e ‘dating’ shumë stresuese. RadarOnline.com ka mësuar se 20-vjeçarja Jenna është ‘e stresuar’ nga ideja e marrëdhënieve, por Zendaya tani është përfshirë në këtë çështje.

Ajo ka bërë pjesë të skuadrës gjithashtu aktorin dhe të dashurin e saj, yllin e “Spider-Man: Homecoming”, Tom Holland, për të ndihmuar. Një burim i brendshëm u shpreh se:

Zendaya dhe Tom janë shumë të lumtur së bashku, dhe ajo dëshiron të gjejë edhe Jenna-n atë lloj dashurie.

Ata gjithashtu pohuan se Zendaya është e bindur se origjina britanike e Tomit e ka bërë atë të zhytur në mendime dhe të sjellshme. Burimi shpjegon se:

Ajo e ka në kokë që Jenna ka nevojë të takohet me një djalë britanik

Burimi tregoi gjithashtu se Ortega është e emocionuar që Zendaya është e gatshme të përfshihet në jetën e saj sentimentale, duke qenë se ajo e shikon aq shumë aktoren amerikane.

Ajo e ka idhull Zendaya-n, kështu që, natyrisht, është e kënaqur që ajo dëshiron ta ndihmojë atë.

Ndoshta nëse Ortega do vërtet versionin e saj të asaj që kanë Holland dhe Zendaya, ajo duhet të presë derisa të merret me personin e duhur. Zendaya dhe Tom kanë qenë së bashku që kur u shfaqën si interesa dashurie në Spider-Man. Marrëdhënia e tyre u konfirmua me një puthje publike në vitin 2021, përpara se ta zyrtarizonin atë në Instagram.