Celebrities Gossip Love & Sex Showbiz

Britney Spears flet për frikën e saj për të pasur një fëmijë në ditët e sotme dhe sidomos në Amerikë!

Britney Spears së fundmi ka shkruar për frikën e saj për të pasur një fëmijë vetëm disa ditë pasi ndau lajmin e saj të shtatzënisë me botën. Spears ndau një foto të re të bërë kur ishte shtatzënë me djalin e saj Sean, 16 vjeç. Në një mbishkrim, të cilin Spears e ka fshirë që atëherë, ylli i popit tha se kishte “frikë” të kishte një fëmijë në një botë ku kishte kaq shumë dokumentarë për jetën e saj.

Spears është shprehur se ka frikë të ketë një fëmijë në këtë botë, veçanërisht në Amerikë ku ata bënë katër dokumentarë pa të vetë dhe duke treguar historinë e saj. Ajo vuri në dukje se dokumentarët përfundimisht ndihmuan në nxitjen e interesit për betejën e saj të konservatorit, e cila më në fund përfundoi në nëntor.

Unë nuk mendoj se kam parë ndonjëherë kaq shumë dokumentarë për dikë nëse nuk ka vdekur. Dua të them, a lejohej kjo?

Në fund, Spears vuri në dukje se ajo po fokusohet në kujdesin për veten dhe sugjeroi fansat e saj të provonin linjën InBloom të Kate Hudson.

Spears më pas uroi ndjekësit e saj për Pashkët. Spears më vonë fshiu të gjithë titullin. Ajo e zëvendësoi atë me një emoji të thjeshtë trëndafili. Ajo më vonë ndau foto me qenin e saj të ri Sawyer. Postimi i saj i fundit të dielën ishte një video jashtë shtëpisë së saj, me Sawyer.

Spears njoftoi fansat e saj më 11 Prill se ishte shtatzënë. Ajo tha se fitoi peshë pas një udhëtimi në Maui me të fejuarin Sam Asghari, i cili me shaka i tha asaj se ishte “shtatzënë me ushqim”. Spears më pas bëri një test shtatzënie, i cili tregoi se ajo ishte “pak më shumë se ushqimi pra shtatzënë”. Ajo zbuloi se kishte depresion perinatal gjatë dy shtatzënive të para dhe ishte e lumtur që mund ta tregonte këtë publikisht tani. Ky do të jetë fëmija i parë i Spears me Asghari. Ajo ka dy djem, Sean dhe Jaden 15-vjeçare, me ish-bashkëshortin Kevin Federline.