Horoskopi

Cilat janë shenjat e horoskopit që kritikojnë partnerin që kanë në krahë për t’u ndjerë më mirë me veten?!

Çiftet në një martesë kanë mundësinë të përjetojnë veset më të mira dhe më të këqija të gjysmës së tyre më të mirë. Ndërsa disa martesa rriten bukur dhe maturohen në marrëdhënie të shëndetshme me kalimin e viteve, ka të tjera që janë rrënuar nga disa tipare toksike që në fillim. I hedhim një sy shenjave të zodiakut që kanë zakonin fatkeq të akuzojnë dhe të ulin të tjerët kur nuk ndihen mirë vetë në një marrëdhënie në çift.

Dashi

Ka shumë temperament, një Dash shpesh do të përjetojë luhatje të humorit dhe përgjumje mendore. Në fakt, disa janë të prirur ndaj ankthit dhe sulmeve të panikut. Kjo mund t’i bëjë ata të ndihen të papërshtatshëm si partnerë, kështu që ata ju sulmojnë për të bërë të duket sikur ju mungojnë disa elementë dhe prandaj ju të dy meritoni të jeni bashkë.

Gaforrja

Ndjenjat e pasigurisë dhe pamjaftueshmërisë janë ato me të cilat Gaforrja është përballur gjatë gjithë jetës. Megjithatë, në një martesë, ata kanë frikë se partneri i tyre i lë ata për dikë më të mirë. Pra, shumë prej tyre kritikojnë partnerët për t’i bërë ata të ndihen më pak të sigurt dhe kështu më shumë të varur nga bashkëshortët e tyre. Kjo është një prirje egoiste e shenjës së Gaforres.

Ujori

Një Ujor mund të jetë miku më i sjellshëm dhe bashkëpunëtori më i besueshëm që njihni; por kur martohesh me ta, herë pas here përjeton edhe inatin e tyre. Kur ata janë të afërt me dikë emocionalisht dhe fizikisht, ata priren të jenë shumë kritikë ndaj tyre. Ata do të kritikojnë zgjedhjet tuaja të karrierës, këndvështrimin tuaj për jetën dhe elementë të tjerë për ta bërë veten të ndihen më mirë në një ditë të keqe.

Demi

Edhe pse shumë besojnë se Demi është i heshtur dhe i besueshëm, ata kanë një anë tjetër. Ata janë të prerë dhe të sinqertë sidomos kur janë të zemëruar në lidhje me diçka. Kjo bën që sjellja e tyre të ndryshojë krejtësisht dhe mund të ndodhë që partneri që ka në krahë të mërzitet.