Celebrities Film & Tv Gossip Showbiz

Detaje të reja për komedinë e Kim Kardashian “The 5th Wheel” !

Komedia e ardhshme e Kim Kardashian, “The 5th Wheel”, i është shitur Netflix-it pas një lufte konkurruese me oferta që përfshinte pesë studio. Netflix bëri ofertën kryesore për filmin, i cili u realizua nga 43-vjeçarja, në një bashkëpunim me Paula Pell dhe Janine Brito.

Ylli televiziv është planifikuar të luajë rolin kryesor në film. Pell dhe Brito ishin të etur që Kardashian të ishte pjesë e projektit. Filmi është shitja e parë e madhe përpara fundit të vitit. Kardashian së fundmi u shfaq në sezonin 12 të “American Horror Story”, duke portretizuar PR Siobhan Walsh, së bashku me Emma Roberts, Matt Czuchry dhe Cara Delevingne.

Ylli televiziv ndau së fundmi në episodin e 16 nëntorit se ajo ishte e shqetësuar se kishte koksidini, duke i thënë mamasë Kris Jenner se po përjetonte një ndjesi dhimbjeje ndërsa ishte ulur.

Më dhemb shpina por nuk e di nëse po dukem qesharake.

Rikujtojmë, se në episodin më të fundit të ‘The Kardashians’, Kim ka treguar se është e përkushtuar ndaj vetes dhe ka vendosur të qëndrojë ‘single’ të paktën edhe një vit. Në një bisedë me mikun e saj dhe stilistin Chris Appleton, përpara dasmës së tij me Lukas Gage, Kardashian diskutoi planet e saj për jetën e saj sidomos sa i përket temës së dashurisë. 43-vjeçarja u pyet për mundësinë që të bënte një tjetër dasmë të sajën. Ajo u përgjigj duke thënë se:

Nuk e di, mendoj se shkoj para e mbrapa.