Celebrities Gossip Showbiz

“Do i shkonte një bebe atyre por…”/Raporti Bora-Donald parë nga sytë e Semi Jaupaj!

Sot në emisionin “Live From Tirana” ishte e ftuar nëpërmjet një lidhjeje telefonike këngëtarja e njohur Semi Jaupaj. Pas eksperiencës së saj në edicionin e parë të “BBV” Semi është fokusuar në muzikë. Bukuroshja ka publikuar disa këngë të cilat janë pëlqyer shumë nga ndjekësit.

Kohët e fundit Semi ka qenë shpesh në Kosovë, cila është arsyeja e këtyre vizitave të shpeshta dhe si janë djemtë andej sipas këngëtares? Për këtë e disa detaje të tjera zbuloni më shumë duke klikuar në këtë link. Ndërkaq, cilat janë disa nga projektet e reja të Semit në muzikë? Klikoni këtu. Sa i përket jetës sentimentale, a është Semi në krahët e dikujt që i ka vjedhur zemrën dhe nëse jo si do të ishte partneri ideal i këngëtares?

Po më pëlqen jeta single sepse po fokusohem te muzika. Me arritjen e një moshe të caktuar nuk kërkoj më diçka specifike, mjafton të më jap energji të mirë, të më ofrojë lirinë që e kam të rëndësishme. E vetmja gjë është të jetë brun dhe i gjatë. Do të doja një njeri larg showbiz-it. Për momentin kam gjëra të tjera në mendje, dua të jem e fokusuar te muzika. Ka ardhur momenti që unë të jem ajo që dua të jem. Më kërkon shumë kohë, është një punë që të lë pa gjumë. Unë nuk rri dot pa dhënë mendimet e mia, jam e përfshirë, nuk i lë dot në dorën e tjetrit.

Ndërkaq, në dasmën e Klea Hutës dhe Elgit Dodës ishin të ftuar dyshja më e përfolur e showbiz-it, Bora Zemani dhe Donald Veshaj. Së fundmi në rrjetet sociale qarkulloi një video ku Donaldi mbante në krah një bebe dhe Bora afër tij që dukej shumë e lumtur. Bora-Donald prindër së shpejti? Ja se çfarë mendon Semi, mikesha e ngushtë e moderatores:

I shkon një bebe atyre por këto janë gjëra personale.(qesh) Do i shkonte një bebe por tani edhe mami im mendon se mua do më shkonte një bebe por sa gati jam unë të bëj një bebe.(qesh)