Celebrities Gossip Showbiz

Emily Ratajkowski romancën e radhës e dëshiron me një grua dhe “shënjestra” e saj është aktorja…

Supermodelja e njohur Emily Ratajkowski nuk e përjashton nisjen e një romancë me një tjetër grua. “Do të doja shumë”,-tha bukuroshja në kopertinën e saj të re për HommeGirls. “Duke pritur që të vijë e duhura”- shtoi modelja. Ratajkowski shpjegoi se aspektet fizike të një personi nuk janë ato që janë më të rëndësishmet për të.

Unë kam qenë gjithmonë dikush që tërhiqem më shumë nga energjia sesa nga specifikat e fizikës, kështu që ndonjëherë do të më godasë rastësisht dhe do të jem si, ‘Uaa, jam i tërhequr nga ky person’.

Megjithatë, Ratajkowski ka menduar se cila do të ishte tipi i saj ideal i femrës dhe vuri në dukje se Meg Thee Stallion ka të ngjarë të jetë e duhura për të.

Personalisht ajo është e pashpjegueshme, e bukur dhe shumë e këndshme. Jam një fanse e saj.

Rikujtojmë, se Ratajkowski doli si biseksuale në një video të TikTok që ajo postoi në tetor të vitit të kaluar, një muaj pasi ajo bëri kërkesë për divorc nga ish-burri i saj, Sebastian Bear-McClard, i cili dyshohet se e tradhtoi. Që prej ndarjes nga Bear-McClard, me të cilin ndan djalin 2-vjeçar Sylvester, Ratajkowski është parë në takime vetëm me meshkuj.

Që kur Ratajkowski u pa duke u puthur me Harry Styles në Japoni, shumë media janë përpjekur të marrin më shumë informacion rreth kësaj romance të re të mundshme. Supermodelja konfirmoi se në të vërtetë ka qenë në lidhje me këngëtarin gjatë dy muajve të fundit. Para kësaj, Ratajkowski ishte parë edhe me komedianin Pete Davidson, por marrëdhënia e tyre ishte e rastësishme.