Celebrities Design Fashion Gossip Showbiz

Harry Styles nuk njeh kufij, guxon sërish me një çantë për femra… 

Harry Styles pozoi me një çantë “Gucci”, pas reagimeve të ashpra për veshjen e tij në paraqitjen paraprake.

Harry Styles edhe një herë ka treguar se kujdeset për konventat gjinore ndërsa doli në qendër të fushatës së fundit të Gucci, shkruan Daily Mail.

Ish-ylli i One Direction, 27 vjeç, i cili më parë shkaktoi reagime të ashpra duke pozuar për një kopertinë të Vogue me një fustan, ishte një mysafir në shfaqjen The Beloved Show së bashku me James Corden me një nga pjesët më ikonike të markës.

Harry më parë e ka mbrojtur vendimin e tij për të përqafuar anën e tij femërore në një varg pamjesh të shkëlqyera, duke këmbëngulur në një intervistë të mëparshme, linjat e gjinisë po bëhen gjithnjë e më të paqarta.

Për fushatën, Harry u shfaq me çantën Jackie 1961, e cila fillimisht u krijua si një copë unisex në vitet 1950 por ka qenë element kryesor për shumë yje femra.

Autori i hiteve, u shfaq në një shfaqje tallëse me aksesorin ikonik dhe vazhdoi të shfaqte sensin e tij tërheqës të modës në një pallto të gjatë prej pelushi.

Harry më parë ishte tallur me polemikat rreth xhirimeve të tij historike në Vogue, ku u shfaq i veshur me një këmishë pasi ishte ylli i parë mashkull solo i versionit amerikan të revistës.

Gjithashtu nuk duhet lënë pa u përmendur edhe shfaqja e tij e fundit, i veshur si sirenë, fotografitë  e Harry-t bënë xhiron e rrjetit.