Celebrities Gossip Love & Sex Showbiz

Jennifer Lopez po e shtyn Ben Affleck që të marrë një vendim shumë të rëndësishëm për jetën dhe karrierën e tij!

Ben Affleck dhe Jennifer Lopez janë pa dyshim çifti më i njohur në media në Hollywood. Nuk ka asnjë personazh të famshëm që mund të krahasohet me ta, dy aktorë të njohur me një histori dashurie nga më origjinalet. Çdo lëvizje e tyre analizohet deri në imtësi, ashtu siç paparacëve nuk iu humbet asnjë dalje e tyre, qoftë në ndonjë event publik apo kur dalin për shëtitje apo për të bërë ndonjë blerje.

Fundjavën e kaluar, në Los Angeles, ne pamë çiftin duke u puthur dhe duke u shprehur dashurinë e tyre të gjithëve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

Kjo ndihmoi disi për të ulur tensionin që është parë në disa nga daljet e tyre të fundit së bashku, veçanërisht në tapetin e kuq për një premierë apo ceremoni çmimesh siç ishte Grammy Awards ku Ben dukej jashtëzakonisht i mërzitur dhe i bezdisur apo premiera e filmit “The Mother” ku të dy u shfaqën duke debatuar ashpër.  Një nga ato ngjarje ka qenë e diskutueshme, pasi Ben dhe JLo debatuan dhe shkëmbyen mendime në një moment mjaft të tensionuar edhe në makinë, gjë që nuk kaloi pa u vënë re nga paparacët.

E gjithë kjo ka bërë që disa media të hetojnë pasojat e mundshme. Ky ka qenë rasti i ‘The Mirror’, i cili është konsultuar me një ekspert të marrëdhënieve me publikun për të analizuar se çfarë mund të ndodhë në të ardhmen. Mayah Riaz u shpreh se:

Herët e fundit që ai ka qenë në shfaqjet e çmimeve, dukej se nuk i pëlqente të ishte atje. Ai mund të tërhiqet nga jeta publike, është plotësisht e mundur, sepse duket se nuk e shijon anën publike të të qenit aktor.

Ky ekspert beson se asgjë nuk do të ndodhte në çift nëse Ben vendos të largohet dhe të lërë Jennifer Lopez me rolin e saj më të zakonshëm dhe kryesor. Përveç kësaj vlen të theksohet se ajo nuk u jep rëndësi atyre debateve mes tyre.

Cili çift nuk zihet? Edhe në publik.

Çmimet dhe premierat e ardhshme do të jenë të rëndësishme për të parë se çfarë vendos Ben Affleck dhe, në çdo rast, me çfarë qëndrimi do ta bëjë nëse vendos të vazhdojë të shoqërojë JLo.