Celebrities Gossip Showbiz

“Kam takuar prindërit e saj…”, Krist Aliaj flet për të dashurën e re!

Pas përfundimit të eksperiencës së tij në ‘Big Brother VIP’ ku arriti të shkojë në finale dhe të përballet ‘kokë më kokë’ me Luizin, Krist Aliaj nuk i ka munguar ndjekësve të tij pasi menjëherë u shfaq me një projekt të ri televiziv. Bëhet fjalë për ‘She’s On Top’, spektakël i cili sapo ka përfunduar dhe Kristi ishte pjesë e jurisë profesioniste që gjykonte vajzat.

Ditën e sotme Kristi ka qenë i ftuar tek “Shqipëria Live” me Erjona Rusin dhe Arjon Muçën, ku ka treguar më shumë rreth projekteve dhe lidhjes së tij të re. E ndërsa ka folur për lidhjen e tij të re ka treguar se gjërat mes tyre janë serioze se kanë takuar familjarët e njëri-tjetrit.

Ja ke prezantuar prindërve?

Roberti e ka takuar, motra e ka takuar, unë kam takuar prindërit e saj… 

E ndërsa ka folur për marrëdhënien e tij me Dea Mishel,  e cila është përfolur shumë dhe ka treguar se kanë një miqësi të pastër me njëri-tjetrin.