Celebrities Gossip Showbiz

Kendall Jenner shfaqet me bikini dhe ‘rrëmben’ vëmendjen e të gjithëve!

Kendall Jenner tregoi edhe një herë fizikun e saj mahnitës teksa pozoi për foto të ëmbla me bikini në ngjyrë të kuqe me pika të bardha. Ylli i realitetit televiziv, 26 vjeç, u shfaqi 251 milionë ndjekësve të saj në Instagram veshjen e saj të fundit dhe një pamje nga afër të trupit të saj të tonifikuar dhe të nxirë.

Ajo doli në platformën e mediave sociale të dielën dhe ndau dy foto të saj. Në imazhin e parë, modelja po shikon lart duke i buzëqeshur kamerës ndërsa është ulur këmbëkryq mbi një peshqir plazhi me shirita.

Në tjetrën, ajo afroi veshjet e saj të plazhit, duke prerë fytyrën nga imazhi për të treguar detajet e bikinit me dy pjesë. Mbi 3.3 milionë ndjekës të saj e kishin pëlqyer postimin në kohën e shkrimit, me motrën e madhe Khloe Kardashian mes atyre që ndanë vlerësimin e tyre.

Dukej sikur ajo ishte me të dashurin e saj Devin Booker, me një klip që tregonte se mund të kishte qenë ylli i basketbollit duke hedhur një sëpatë në një objektiv. Kishte gjithashtu një foto të një ure të gjatë me litar, e cila do të shkaktonte frikë tek këdo që nuk ishte i interesuar për lartësitë.