Celebrities Gossip Showbiz

Kendall Jenner tregon sensin e saj të humorit me kostumin e Halloween-it!

Kendall Jenner shfaqi sensin e saj të humorit të hënën teksa ishte veshur si një fetë kastravec për Halloween në lidhje me momentin viral që e tregoi atë duke luftuar për të prerë kastravecin. Supermodelja 26-vjeçare i shtoi pamjes një prekje elegante dhe të modës, teksa e kombinoi me pantallona të gjelbra.

Ajo ngarkoi një imazh profesional të kostumit në Instagram dhe gjithashtu krijoi një video TikTok. Postimi mblodhi shpejt miliona pëlqime nga 262 milionë ndjekësit e saj në aplikacion.

Ndërkohë, në TikTok ajo ndau një video 18 sekonda të gjatë me 4.2 milionë fansat e saj duke përdorur audio nga një skenë filmi Mean Girls. Me ndriçimin e ambientit ajo tregoi pamjet e saj me rimel të butë jeshil dhe buzë me shkëlqim.

Flokët e saj brune të gjata ishin futur mjeshtërisht në një bisht kali në pjesën e pasme të kokës dhe ishin stiluar me një pjesë qendrore. Jenner nuk bëri referencë të qartë për skenën e shfaqur në The Kardashians të Hulu-s në fillim të këtij viti, por ishte e qartë se për çfarë po aludonte.

Në një episod të parë të sezonit, Kendall filloi t’i bënte vetes një vakt të lehtë në shtëpinë e mamasë Kris Jenner, duke treguar se ajo nuk dinte të priste siç duhet një kastravec.