Celebrities Gossip Showbiz

Kim Kardashian surprizon teksa mban veshur produktet e markës së Kanye West!

Kim Kardashian u shfaq pa grim, teksa shijoi një dalje të rastësishme për blerje Krishtlindjesh me vajzën North në Los Angeles të dielën, me yllin që tregonte mbështetje për Kanye West duke veshur shapkat Yeezy. Ylli i realitetit, 42-vjeç, hoqi dorë nga skuadra e saj glam teksa tregoi ngjyrën e saj rrezatuese, bukurinë natyrale dhe flokët e lëshuar ndërsa ishte jashtë me North, 9 vjeç.

Kim dukej e zbukuruar me streç të zeza dhe një xhaketë të ngjashme, të kombinuara me shapkat Adidas Yeezy Slide Soot nga linja tashmë e ndërprerë e ish-it të saj. North kishte veshur një fustan bluzë të zezë dhe të bardhë dhe shapka nga koleksioni i babait të saj, teksa ecte me nënën e saj.

Vendimi i Kim-it për të veshur Yeezys erdhi në të njëjtën ditë kur West u kthye në Twitter, pasi pati një reagim të gjerë mbi përçarjet e shumta antisemite në mediat sociale muajin e kaluar.

Në një nga postimet e tij të para që nga pezullimi i tij në faqen e mikroblogut, reperi 45-vjeçar informoi më shumë se 31.9 ndjekësit e tij se ishte kthyer. Muajin e kaluar, Musk tha se llogaria e babait të tre fëmijëve ishte restauruar përpara marrjes së tij prej 44 miliardë dollarësh të kompanisë së mediave sociale.