Celebrities Magazine Showbiz

Kylie Jenner dhe e bija duken kaq të ëmbla këto vigjilje Krishtlindjesh!

Kylie Jenner duket në çdo detaj si nëna perfekte teksa shihet duke i dhënë një përqafim të ëmbël, vajzës së saj Stormi Webster përpara festës vjetore të familjes së saj në natën e Krishtlindjeve.

Ylli i realitetit televiziv kishte zgjedhur të vishte një fustan ngjyrë bezhë të markës “Mugler” me dantella të zeza me rruaza, ndërsa pozoi para një peme të ndezur, të stolisur me zbukurime xhami dhe drita të bardha. 25 vjeçarja shkroi në postimin e saj në Instagram:

Shpresoj që të gjithë të kenë pasur një Krishtlindje të bukur dhe të bekuar ❤.

Fustani i hapur te gjoksi e lejoi atë të shfaqte dekoltenë e saj të gjerë dhe theksonte format e saj të belit duke na krijuar përshtypjen se korniza e saj është e njëjtë me orën e rërës. Flokët e saj të errët, Kylie kishte zgjedhur t’i kapte sipas një modeli klasik francez i cili na sjell ndërmend kohën e grave perëndimore me kulturën “Flappers”.

Ylli i realitetit zgjodhi një fustan ngjyrë bezhë nga koleksioni “Couture Pranverë/Verë 1999” i “Mugler”. Ky dizajn i mëndafshtë përmban një dekolte të hapur, një të çarë deri në kofshë dhe i cili është i veshur me një dantellë më shkëlqim. Kylie gjithashtu ka filmuar një video në pasqyrë me Storm-in e cila kishte veshur të njëjtën ngjyrë fustani si mamaja e saj.

Festa e këtij viti ishte puna e planifikueses së ngjarjeve më të mira, Mindy Weiss, e cila është gjithashtu gruaja që qëndron pas karnavaleve mahnitëse të ditëlindjeve të “StormiWorld” që Kylie e ka zakon t’i organizojë vajzës së saj. Më herët gjatë ditës, ajo dhe vajza e saj e vogël kaluan mëngjesin së bashku në kuzhinë duke bërë biskota me Stormi-n dhe mbesën e saj Chicago.

Ndërsa përgatiti ushqimet për t’u nisur për në Santa Claus, nëna e dy fëmijëve ndau një foto të vajzës së saj të vogël dhe kushërirës, e cila është vajza e Kim Kardashian dhe Kanye West, duke shtuar miell në një tas të madh përzierjeje të bardhë. Kjo shënon Krishtlindjet e para të saj dhe të të dashurit Travis Scott si një familje prej katër anëtarësh që kur ata mirëpritën lindjen e djalit të tyre në shkurt.