Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Gossip Showbiz

Ledjana “plas bombën” për Mevlanin… çfarë po ndodh mes tyre vallë?

Pas bujës që bëri deklarata e Mevlanit, ku thonte se Ledjana i ka bërë bllok në rrjete sociale, pasi e pa duke kërcyer me Antonelën, ka ardhur reagimi i menjëhershëm i kësaj të fundit. Ledjana ka postuar disa Instastory ku ka treguar anën e saj të historisë dhe ka “çjerrur maskën” e Mevlanit.

Nuk ngrihet asnjëherë imazhi yt duke ulur imazhin e tjetrit, aq më pak duke u viktimizuar. Kjo është drejtësia juaj, që flisni në emision për mua dhe unë që duhet të isha prezent për t’i sqaruar gjërat nuk më fton njeri. E nëse unë paskam shkuar për famë dhe jam shtirur, pyes veten po të tjerët për çfarë? Për klikime këngësh? Me cilin shpirt e shkruajte këngën time se e vërteta është ndryshe…

 

Pas këtyre fjalëve, Ledjana “plas bombën”, duke treguar se kënga e cila u dedikua për të, në fakt nuk është e Mevlanit, por e marrë nga diku tjetër.

Mevlani dhe Ledjana dolën së bashku nga Për’puthen, por menjëherë pas largimit të tyre ata u ndanë. Nuk dihet ende me saktësi se çfarë ka ndodhur mes çiftit, por duket se gjërat nuk janë mbyllur mirë.