Celebrities Gossip Love & Sex Showbiz

Legjenda e NBA-së, Dwyane Wade dhe aktorja Gabrielle Union në prag divorci?!

Ata supozohet të jenë një nga çiftet më të qëndrueshme dhe më të fuqishme, por Dwyane Wade dhe Gabrielle Union mund të jenë duke u përballur me disa çështje jashtëzakonisht serioze martesore. Sipas DeuxMoi, ish-superylli i Miami Heat dhe gruaja e tij po përballen me disa situata që mund të përfundojnë në një divorc. Disa burime kanë bërë me dije se çifti vendosi të ndahej së fundmi, por këto raporte nuk janë konfirmuar ende. Ajo që u konfirmua është se aktorja nuk ka ndarë asnjë foto të Wade apo fëmijëve të saj për më shumë se një muaj. Një dukuri e pazakontë për të, ajo po poston vetëm imazhe për veten e saj dhe vajzën Kaavia.

Në mbrëmjen e Halloween, Union ndau një foto të Wade, vajzës Kaavia dhe vetes të veshur me kostume të Halloween. Ajo e bëri postimin tërësisht për vajzën e tyre pa asnjë kontekst tjetër për asgjë tjetër. Një raport tjetër nga TMSPN.com ka konfirmuar se as Union dhe as Wade nuk janë parë duke mbajtur unazat e tyre të martesës javët e fundit. Ka shumë postime të fundit në të dyja mediat e tyre sociale që konfirmojnë se nuk i kanë mbajtur unazat e tyre prej disa kohësh. Kjo mund të jetë edhe ajo që dëshmon se këta të dy së paku po kalojnë një situatë aspak të qetë. Por cila mund të jetë arsyeja që ata mund të shkojnë drejt divorcit? Të dy dukeshin kaq të lumtur gjatë gjithë këtyre viteve.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by dwyanewade (@dwyanewade)

Gjatë 9 viteve të fundit, Wade dhe Union janë martuar dhe kanë pasur vajzën Kaavia nga një nënë surrogate. Legjenda e NBA ka tre fëmijë të tjerë që kanë qenë pjesë e një familjeje të madhe përkrah Unionit. Aktualisht, nuk ka asnjë konfirmim për ndonjë gjë në lidhje me këtë.