Celebrities Gossip Showbiz

Mendoi se ishte e ftuar por nuk iu lejua hyrja! Ja çfarë ndodhi me ish-in e Leonardo DiCaprios në ditëlindje!

Aktori Leonardo DiCaprio zgjodhi ta festonte ditëlindjen e tij në mënyrën më të veçantë, një festë të organizuar në Beverly Hills me një listë të mirëmenduar të të ftuarve, ku nuk figuronte emri i ish-it të tij Victoria Lamas.

Ditëlindja e DiCaprios nuk bëri gjë tjetër veçse e bëri të qartë popullaritetin e tij dhe disa herë dukej si një tapet i kuq që mbulohej nga një numër i madh paparacësh që kërkonin të kapnin personazhe të famshëm si Beyonce, Channing Tatum, Lady Gaga, Zoe Kravitz dhe Kim Kardashian.

Një nga situatat që nuk kaloi pa u vënë re ishte një skenë e pakëndshme me Lamas, ish-i i DiCaprios, e cila mbërriti në festë me një mik dhe iu refuzua hyrja, pasi sipas informacioneve të Daily Mail, lista e të ftuarve u zbatua dhe kishte një kontroll të rreptë. Ndonëse një arsye tjetër mund të jetë se fituesi i Oscar-it donte të kalonte mirë me të dashurën e tij Vittoria Ceretti.

Aktorja 24 u pa me DiCaprion në muajin dhjetor në vitin 2022 në një darkë në Bird Streets Club.  DiCaprio ka qenë i lidhur me disa yje muajt e fundit, pas Victoria Lamas ai ishte i lidhur me modelin 20-vjeçar Eden Polani, gjithashtu Gigi Hadid me të cilë është ende pranë dhe kanë një shoqëri të mirë, por e dashura e tij aktuale është modelja italiane Ceretti.

Sipas burimeve të dëshmitarëve okularë të konsultuar nga revista People, gjatë festës çifti nuk e fshehu pasionin e ndërsjellë që mësohet se ka nisur me puthje, kërcime dhe shumë të dashur gjatë gjithë natës.