Celebrities Gossip Showbiz

Mos ndoshta Emily Ratajkowski sapo konfirmoi thashethemet se është duke dalë me Pete Davidson?!

Emily Ratajkowski i ka shtuar më shumë zjarret e spekulimeve se ajo po del me Pete Davidson, duke pëlqyer një postim në Twitter për romancën e re të përfolur të çiftit. Këngëtarja legjendare Dionne Warwick, 81 vjeçe, postoi një postim në Twitter të martën në të cilin ajo u tall:

Do të dal me Pete Davidson më pas.

Modelja Emily, 31 vjeçe, e pëlqeu me shpejtësi postimi në Twitter pasi u përhapën thashethemet se ajo është bukuroshja më e fundit që ka dalë me yllin 28-vjeçar të SNL, Pete. Ish-i Pete i Kim Kardashian dhe Emily thuhet se janë në fazat e hershme të lidhjes dhe pëlqejnë vërtet njëri-tjetrin.

Ata kanë folur për disa muaj tani pasi nisën nga miq të përbashkët, tha një burim për Us Weekly. Burimi më tej zbuloi se Pete e pëlqen sa inteligjente është Emily. Burimi shtoi gjithashtu se Pete është një plus i madh për yllin e pistës:

Pete e bën Emily-n të qeshë.

Një burim anonim pohoi në faqen e thashethemeve DeuxMoi se ata panë Emily dhe Pete në një takim në Brooklyn të dielën, duke shkruar:

Duart e tij ishin të gjitha mbi të dhe ata qartësisht janë të lidhur.