Celebrities Gossip Showbiz

Një tjetër bukuroshe zgjedh trend-in ‘Barbiecore’! Tashmë edhe Irina Shayk preferon look-un tërësisht rozë…

Irina Shayk ka marrë trendin e ri të frymëzuar nga Barbie ku njerëzit kanë veshur të njëjtën ngjyrë rozë të nxehtë që favorizon kukulla plastike. Të mërkurën, supermodelja 36-vjeçare e Vogue nga Rusia u pa me një bikini rozë shumë të ndezur, teksa ishte shtrirë në shpinë në një pishinë.

Ish-partnerja e Bradley Cooper dukej se ishte me pushime larg shtëpisë së saj në Nju Jork. Rroba banjo, e cila shfaqte fizikun e saj tepër të tonifikuar, ishte një ngjyrë rozë, teksa Irina u shfaq në një moment ku ajo kishte mbyllur sytë teksa po kalonte kohë në ambientin e qetë. Shayk u pa për herë të fundit në Nju Jork në fund të korrikut me nënën e saj Olga.

Trendi ‘Barbiecore’ filloi këtë pranverë. Megan Fox, Kim Kardashian dhe Hailey Bieber janë disa nga ato që e kanë preferuar këtë trend. Ai përfshin njerëz që vishen me ngjyrën rozë të nxehtë që lidhet me të gjitha gjërat e Barbie, madje edhe me makinën dhe shtëpinë e saj.

Në fillim të këtij viti, gjatë një interviste për Vogue britanike, Irina foli për fillimin në industrinë e modelingut në moshë të re dhe se shkoi në Paris për të modeluar kur ishte 19-vjeçare.

Ishte një apartament me tetë modele që ndanin dy tualete.

Edhe pse nuk fitonte shumë para dhe disa ditë, nuk kishte mundësi të hante, Irina shtoi:

Por, e dini, ishte koha më e bukur që kam kaluar ndonjëherë.