Celebrities Gossip Showbiz

Pa motrat Kardashian, Kylie dhe Kendall Jenner festojnë së bashku Ditën e Falenderimeve!

Ajo më parë tha se ndoshta nuk do të ishte shoqe me motrën e saj më të madhe Kendall Jenner nëse nuk do të ishin motra. Por Kylie Jenner dhe supermodelja 27-vjeçare dukeshin plotësisht të lidhura teksa shoqëroheshin gjatë festës vjetore të Falënderimeve të enjten.

Manjatja 25-vjeçare e grimit i kishte mbështjellë krahët rreth Kendall-it në një postim me foto të dashura të shpërndara në Instagram. Të dyja motrat dukeshin elegante me veshje tërësisht të zeza, me Kylie që zgjodhi një bluzë të zezë të hapur që i ekspozonte krahët e saj të tonifikuar.

Nëna e dy fëmijëve e ka stiluar me një fund të zi saten dhe çizme lëkure të zeza elegante. Flokët e saj ishin në një topuz të çrregullt me ​​fije të lëna jashtë për të kornizuar fytyrën e saj. Duke qenë se ishte një mbledhje familjare, Kylie në dukje zgjodhi një pamje të butë glam, të kompletuar me qerpikë fals dhe një buzë nude.

Kendall i mbante flokët në një stil gjysmë lart, gjysmë poshtë, ndërsa aksesonte me rrathë të vegjël argjendi. Motrat pozuan për fotot në një kolltuk ngjyrë bezhë me pamje moderne, ndërsa mbi to qëndronte një ndriçues unik. Kylie i kishte mbështjellë krahët rreth Kendall-it.