Celebrities Gossip

Pas një periudhe larg vëmendjes, Princesha Beatrice dhe Edoardo Mapelli Mozzi shihen së bashku!

Princesha Beatrice zgjodhi një look të thjeshtë por elegant teksa ajo dhe bashkëshorti Edoardo Mapelli Mozzi bënë një udhëtim në Chelsea të premten pasdite. Çifti u përball me erën ndërsa dolën nga makina e tyre në Sloane Street, të dy të veshur rastësisht dhe pa pallto, pavarësisht nga ndryshimi i motit.

Beatrice zgjodhi një fustan gri, të cilin e kombinoi me një bluzë blu poshtë. Veshjen e saj e plotësoi me një palë geta të zeza dhe këpucë të sheshta, të cilat i shtuan pak glamur veshjes me një detaj të mbështjellë. Beatrice, e cila jeton me Edoardon dhe vajzën e tyre tetë muajshe Sienna, e mbajti grimin në minimum dhe i kishte flokët ngjyrë gështenjë të lirshme dhe të mbështjellë pas veshëve.

Ajo mbajti telefonin e saj në njërën dorë ndërsa çifti dilte nga makina, por nuk dukej se mbante një çantë për daljen e tyre. Edoardo, i cili u martua me Beatrice në vitin 2020, ishte gjithashtu i rastësishëm me një bluzë të errët me zinxhir të veshur me një këmishë të bardhë dhe xhinse, duke kompletuar veshjen e tij me një palë atlete të bardha.

Sheshi Sloane është një strehë tipike për Beatrice, e cila u fotografua duke ecur nëpër lagjen e zhurmshme tregtare me një çantë Zara javën e kaluar. Çifti mbretëror ishte pa vajzën e tyre Sienna Elizabeth për këtë shëtitje. Beatrice dhe Edoardo mirëpritën vajzën e tyre të vogël, fëmijën e tyre të parë së bashku, shtatorin e kaluar.