Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Fashion

Për të gjithë ju meshkuj që nuk dini çfarë të vishni në evente të ndryshme, në këtë artikull gjeni zgjidhjen!

Rrobat mund të mos jenë konsiderata juaj e parë kur dilni për darkë. Sidoqoftë, ato nuk duhet të jenë një mendim i dytë. Ju dëshironi të dukeni sa më mirë, por gjithashtu dëshironi të vendosni ekuilibrin e duhur, që do të thotë t’i kushtoni vëmendje vendit dhe rastit.

Është një detaj fare i vogël që ndan finesën nga vulgariteti dhe kjo nuk ka lidhje me sa shumë shpenzon. Është e gjitha çështje e shijes! Trendet e pranverë-verë 2021 nuk i lënë pas as meshkujt. Pantallonat e shkurtra janë duke bërë një bujë të madhe, të rehatshme dhe plot stil…

Nëse i dashuroni pantallonat e shkurtra, duhet t’i hidhni një sy garderobës suaj për ta rifreskuar atë me koleksionet më të reja të modës për sezonin pranverë-verë 2021. Për t’ju ndihmuar të ktheheni në aktivitetin e gjërave, ne kemi përpiluar një udhëzues stili për darkë, duke shfaqur 4 veshje për 4 skenarë të ndryshëm.

1. Për në lokal.

Ne ju sugjerojmë këto veshje:

CRAIG GREEN

€873.0

KAPITAL

€356.48

CHIMALA

€436.51

CONVERSE

€138.89

NOMOS GLASHÜTTE

€3,472.23

SUNSPEL

€74.40

2. Për piknik.

MASSIMO ALBA

€163.69

OFFICINE GÉNÉRALE

€124.01

MR P.

€200

BIRKENSTOCK

 €89.29

CARTIER EYEWEAR

€362.11

BELL & ROSS

€2,579.37

OLIVER SPENCER

€148.81

Pendleton

 €372.02

3. Drekë pune.

CANALI

€907.74

LARDINI

€272.82

 

CANALI

 €257.94

VINNY’S

€183.54

ANDERSON’S

€99.20

CARTIER

€6,101.19

4. Takim romantik në darkë.

MR P.

€2,560

JACQUEMUS

€510.92

VALENTINO

€843.25

MIANSAI

 €168.65