Celebrities Gossip Music Showbiz

Si e ka pritur Gerard Pique hitin e ri të ish-partneres së tij, Shakira?!

Të gjithë po flasin për hitin më të ri të artistes Shakira “BZRP Music Sessions #53”. Është një temë në trend dhe mjaft e diskutueshme. Nuk ka asnjë rrjet social që të mos vërshohet me opinione rreth saj dhe askush nuk bën përjashtim.

Të njohurit Ibai Llanos, TheGrefg, Rubius dhe krijues të tjerë kanë folur tashmë për këtë temë në Spanjë dhe askush nuk dëshiron të humbasë mundësinë për të komentuar mbi të. Disa transmetues kanë qenë më të qartë se të tjerët.

Teksa disa dënojnë fjalët e Shakirës ndaj ish-partnerit dhe të dashurës së tij të re, Clara Chia, të tjerë preferojnë të empatizojnë këngëtaren kolumbiane. YouTuber-i AuronPlay, nga ana tjetër, ka zgjedhur të supozojë se Gerard Pique është larg nga të qenit i tronditur nga hiti i ri i ish-it të tij.

Me sa njoh Piquen, e kam ndjekur për shumë vite dhe ju kujtoj se jam një tifoz i madh i Barcelonës, mendoj se Gerard-it nuk i intereson publikimi i këngës.

AuronPlay ishte shumë i qartë për atë që mendonte për Gerard Pique, duke pasur parasysh të gjithë sfondin që transmetuesi përjetoi si një tifoz i madh i Barcelonës.

Dua të them, atij i pëlqen të jetë në qendër të vëmendjes. Mendoj se i pëlqen. Ai me siguri ka dëgjuar “Shakira Bizarrap Music Sessions #53” gjatë gjithë ditës.