Celebrities Gossip Showbiz

Si një Barbie e vërtetë, Margot Robbie shkëlqen në shfaqjen e modës Chanel Cruise!

Barbie u kthye me Ken, të paktën në një mënyrë, teksa shfaqja e modës Chanel Cruise filloi në Los Angeles të martën në mbrëmje. Pasi kishte dominuar tashmë tapetin e kuq në Paramount Studios, Margot Robbie tërhoqi vëmendjen e mëtejshme duke iu bashkuar bashkëshortit Tom Ackerley ndërsa përgatiteshin për spektaklin vjetor që do të fillonte.

Ylli australian, i cili luan kukullën ikonike Mattel së bashku me Ken e realizuar nga Ryan Gosling në filmin e ardhshëm të regjisores Greta Gerwig, dukej tipikisht mahnitëse me një bluzë bikini të zbukuruar dhe xhinse. Duke zbuluar një grup muskujsh të tonifikuar bukur, Margot, 32, dukej se ishte në humor të mirë teksa iu bashkua bashkëshortit Tom për një ndenjëse në rreshtin e parë.

Aktorja ka aksesuar me një jelek metalik dhe një çantë klasike të zezë me tegela Chanel, dhe flokët e saj bjonde i binin poshtë shpatullave në kaçurrela të lehta. Duke shoqëruar gruan e tij magjepsëse, aktori dhe producenti britanik, gjithashtu 32-vjeç, dukej mjaft bukur me një xhaketë, këmishë me jakë të hapur dhe pantallona të gjera.

Paraqitja e tyre vjen pasi produksioni që xhironte filmin Barbie u akuzua se filmonte njerëz të pastrehë në sfondin e një skene parku dhe nuk i paguante ata. Anëtarët e varfër të stolit madje u diskutuan në biseda se ku ishin saktësisht në lidhje me xhirimet, zbuloi DailyMail.com në prill.