Celebrities Film & Tv

Tashmë edhe Harry Styles është një nga superheronjtë më të dashur të “Marvel”-it!

Gemma Chan është duke festuar suksesin e “Eternals” me disa foto të reja të aktorit surprizë Harry Styles. Chan postoi një sërë fotosh nga prapaskenat në rrjetin e saj social Instagram, të cilat ishin realizuar gjatë xhirimeve të filmit të “Marvel”, i cili doli në kinema në muajin nëntor. “Eternals” është tani në transmetim, duke u bërë i disponueshëm për t’u parë edhe në “Disney+” që nga e mërkura e kaluar.

Për të shënuar këtë rast, Chan ndau kujtimet e vetes lidhur edhe me aktorët dhe ekipin e madh, duke përfshirë pamjet e papara ndonjëherë të Styles, me kostum si Eros/Starfox.

Në foton e parë të saj dhe Styles, Chan dhe këngëtari i “Watermelon Sugar” pozojnë me armaturën e tyre, duke treguar kostumin e tij kuq e flori dhe atë jeshil dhe argjend.

Ndërkohë që yjet servirin një vështrim serioz në fillim, ata shpërthejnë në buzëqeshje në një foto të dytë që duket se është bërë në të njëjtin moment. Styles buzëqesh dhe i shtrin duart pranë saj, ndërsa Chan qëndron pranë tij dhe i drejtohet kamerës.

Në seksionin e komenteve, Olivia Wilde reagoi ndaj fotove të të dashurit Styles, duke shkruar:

Të shikoj qartë tani. 

Chan luan në Eternals si Sersi, një nga 10 superheronjtë titullarë të ngarkuar për të shpëtuar tokën nga Deviantët. Ndërsa ekipi i Chan u njoftua shumë kohë përpara se “Eternals” të shfaqej premierë në kinema vjeshtën e kaluar, roli i Styles u mbajt i fshehtë deri në debutimin e filmit.

Styles, shfaqja surprizë e të cilit në film nuk vjen deri në fund, foli për kohën e tij duke punuar në “Eternals” në një intervistë në nëntor me revistën Dazed.

Unë jam vetëm në fund të fundit. Por kush nuk u rrit duke dashur të bëhej një superhero, e dini? Ishte një përvojë e mrekullueshme dhe jam shumë mirënjohës që kam filluar të punoj me regjisoren Chloé Zhao.

Styles, i cili do të shfaqet në filmin e ardhshëm të Wilde, “Don’t Worry Darling” plus dramën “My Policeman”, i tha Dazed-it se i pëlqen “sfida” e aktrimit.