Celebrities Film & Tv

“Të mos isha në gjendje që të lidhja këpucët më bënte të…”/ Adam Sandler tregon gjithçka pas operacionit të tij!

Adam Sandler iu nënshtrua një operacioni në kofshë disa muaj më parë. Aktori i “Uncut Gems” u fotografua duke ecur me paterica dhe burime thanë për TMZ se ishte e përkohshme dhe ndërkohë që ai u shërua nga operacioni. Sipas medias, aktori 56-vjeçar nuk ka pasur një dëmtim të papritur apo urgjencë mjekësore, por ka pasur një operacion të planifikuar në mënyrë specifike mes projekteve të tij, duke shkuar në një operacion që ishte plotësisht i planifikuar.

Adam Sandler shkoi në Gotham Awards pak ditë më parë, ai dukej shumë i lumtur dhe mjaft i rikuperuar nga operacioni i tij në ijë. Aktori foli për pagesix.com dhe tha se tashmë ndihet i vjetër.

Është vërtetë e dhimbshme të thuash me zë të lartë për t’u ndjerë i vjetër. Unë them se ishte për shkak të basketbollit, kështu që ndihem paksa i nevrikosur, por më pas të paaftë për të lidhur këpucën time. Unë kam dashur gjithmonë të bëj gjithçka. Kam qenë me fat që kam njerëz që shkruajnë gjëra për mua që janë aq të bukura dhe punoj me njerëz jashtëzakonisht të talentuar që bashkojnë filmat. Dhe gjërat që bëj me miqtë e mi do të thotë gjithçka. edhe për ne. Më pëlqen të punoj shumë.

Sipas një interviste që ai ka dhënë për “Variety”, në korrik të këtij viti, Adami do të luajë me gruan e tij, Jackie Sandler, dhe dy vajzat e tyre adoleshente; Sadie (16 vjeç) dhe Sunny (13 vjeç), në filmin “You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah”, bazuar në një roman të Fiona Rosenbloom, i cili do të publikohet drejtpërdrejt në transmetim.