Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Gossip Health & Beauty

Ja si kanë ndryshuar buzëqeshjet e yjeve tuaj të preferuar pasi rregulluan dhëmbët!

Shumë të famshëm kanë vendosur të perfeksionojnë buzëqeshjet e tyre, kjo për arsye estetike ose shëndetësore. Disa kanë vendosur thjesht për një zbardhje, ndërsa të tjerët kanë bërë ndryshime më të rëndësishme në dhëmbët e tyre si drejtimi apo edhe zëvendësimi i tyre dhe si rrjedhojë fytyrat e tyre kanë ndryshuar plotësisht.

Madje, ashtu si ne, disa njerëz të famshëm kanë lulëzuar plotësisht gjatë viteve dhe janë shndërruar në versionin e tyre më të mirë. 

Ndërkaq, rikthemi te buzëqeshjet “1 milion dollarëshe”. Rezultatet e këtyre transformimeve u kanë dhuruar yjeve tuaj të preferuar një pamje të pabesueshme dhe të mrekullueshme në të njëjtën kohë.

Jeni kurioz t’i shihni?! Hidhini një sy atëhere.

Hilary Duff
Lindsay Lohan
Jack Black
Gwen Stefani
Matthew Lewis
Céline Dion
Megan Fox
Cher
Demi Moore
Oprah Winfrey