Celebrities Gossip Showbiz

Britney Spears çaktivizon Instagramin e saj edhe një herë!

Këngëtarja Britney Spears ka çaktivizuar edhe një herë Instagramin e saj, herën e gjashtë që e bën këtë dhe të tretën në katër muajt e fundit. Këngëtarja 41-vjeçare çaktivizoi llogarinë e saj, pak pasi u ngritën pyetje nëse vetë Spears e ka në të vërtetë kontrollin e llogarisë së saj apo jo.

Pyetjet u ngritën kur Spears postoi në lidhje me motrën e saj, Jamie Lynn Spears, duke i ndarë një mesazh të ëmbël motrës së saj, edhe pse ajo është larguar prej kohësh nga Jamie dhe shumë besojnë se një mesazh i koduar për një personazh të famshëm pa emër kishte për qëllim Jamie, me disa spekulime se mesazhi i ëmbël u dërgua nga dikush në ekipin e saj dhe jo nga vetë Spears.

Spears e la të paprekur llogarinë e saj në Twitter, megjithëse ajo nuk u kishte lënë fansave një përditësim në atë platformë se pse e fshiu Instagramin këtë herë. Ajo më parë e fshiu Instagramin vetëm disa javë më parë në mes të nëntorit, pasi refuzoi të bashkohej me bashkëshortin Sam Asghari në një seancë Live në Instagram.

“Nuk dua të flas me ta tani,” tha Spears në seancën e drejtpërdrejtë, pak përpara se të çaktivizohej, megjithëse, ashtu siç ka bërë në të kaluarën, ajo u riaktivizua vetëm disa ditë më vonë.