Celebrities Gossip Showbiz

Ja si po e përjetojnë Kim Kardashian dhe Pete Davidson lidhjen në distancë!

Kim Kardashian dhe i dashuri i saj Pete Davidson po i bëjnë gjërat të funksionojnë pasi kalojnë kohë të ndarë për herë të parë. Një burim i ri ka pohuar se ylli i “Kardashians” Kim Kardashian dhe i dashuri i saj ‘janë në komunikim të vazhdueshëm’ duke ruajtur një lidhje në distancë.

“Zonat kohore dhe kohët e thirrjeve të xhirimeve e bëjnë të vështirë bisedën”, tha një burim i brendshëm për Us Weekly të mërkurën. Burimi shtoi se ata i dërgojnë njëri-tjetrit shënime dashurie ndërsa tjetri është duke fjetur dhe FaceTime sa herë që oraret e tyre përputhen.

Burimi gjithashtu zbulon se distanca ka qenë e vështirë, por edhe komunikimi në distancë është emocionues për ta. 41-vjeçarja CEO i SKIMS/SKKN dhe komediani 28-vjeçar, të cilët kanë një diferencë moshe 13-vjeçare, ‘nuk ngopen me njëri-tjetrin’ dhe janë ‘ende shumë të dashuruar dhe mezi presin derisa ata janë përsëri në të njëjtin vend.’

Kim ka qenë duke punuar shumë për të filmuar sezonin e dytë të reality show-t të saj Hulu, në të cilin Pete bën të paktën një paraqitje. Më 15 korrik, Kardashian mori një avion privat për të vizituar Davidson në Australi, ku ai po filmonte rolin e tij si një operator i pafat i bareve në plazh në setin e Cairns të komedisë së David Michôd 2023 Wizards!