Celebrities Showbiz

Joe Jonas ndan një përditësim të marrëdhënies së tij me Taylor Swift, 15 vjet pas ndarjes së tyre!

Joe Jonas dhe Taylor Swift kanë një marrëdhënie shumë të mirë bashkë edhe pse janë të ndarë. Kështu thotë Jonas, një nga ish-të dashurit e Swift-it, i cili sqaroi se ku qëndron ai me këngëtaren “Lavender Haze” gjatë një paraqitjeje në episodin e së martës në podcast “Armchair Expert”. Ai tha:

Unë jam mirë me Taylor. Jemi mirë.

Jonas, një e treta e grupit Jonas Brothers, u takua shkurtimisht me Swift në 2008. Është e panevojshme të thuhet, gjërat nuk funksionuan për çiftin dhe kur Swift u shfaq në “Ellen DeGeneres Show” në 2008 pas ndarjes së çiftit, ajo nuk u përmbajt kur u pyet për Jonas. Swift i tha prezantueses Ellen DeGeneres se do të gjejë djalin e duhur përfundimisht dhe se ajo shkroi këngën e ndarjes “Forever & Always” për Jonas:

Kur e shikoj atë person, nuk do të kujtoj as djalin që u nda me mua në telefon në 25 sekonda kur isha 18 vjeç.

Swifties dihet se janë në mbrojtje të egër ndaj “Anti-Hero” të tyre, kështu që ky koment nuk i shkoi mirë Jonas, i cili tha në podcast të së martës se ndjeu zemërimin nga baza e fansave të ish-it të tij në atë kohë, megjithëse tani është çdo gjë shumë mirë. Por ne e dimë “shumë mirë” se koha tenton t’i shërojë gjërat, kështu që kur Swift u shfaq përsëri në “Ellen DeGeneres Show” në vitin 2019, ajo shprehu pendim që e kishte sulmuar Jonas-in një dekadë më parë.

Jonas, i cili është i martuar me yllin e “Game of Thrones” Sophie Turner, tha në podkastin e së martës se për sa i përket Swifties, “shpresoj të mendoj se ata më pëlqejnë mua” këto ditë.

Askush nuk ndeshet me Swifties, e dini?