Celebrities Gossip Showbiz

Katy Perry zbulon të vetmen gjë që i pëlqen në Australi pasi tha se vendi ishte kaq ‘i rrezikshëm’!

Katy Perry kohët e fundit kaloi tre muaj në Australi ndërsa i fejuari i saj Orlando Bloom filmonte filmin e tij të ri Wizards!. Dhe të hënën, ylli i popit, 38 vjeç, zbuloi të vetmen gjë që i pëlqen të udhëtojë në Down Under.

Gjatë një paraqitjeje në Channel Nine’s Today Show së bashku me këngëtarin amerikan të muzikës country Thomas Rhett, Katy tha se i do njerëzit australianë. “Më pëlqen të bëj turne atje. Ju djema jeni si askush tjetër… ju jeni të gjithë po aq të egër sa unë”, tha ajo.

Kjo vjen pasi Katy i tha Lisa Wilkinson në episodin e së enjtes të The Project pse ajo mendon se Australia është kaq e rrezikshme. Ajo tha se ajo dhe partneri i saj Orlando kishin pjesën e tyre të mirë të përplasjeve me zvarranikët rrëqethëse australiane.

“Isha në këtë vend të quajtur Cairns ose nga Port Douglas. Natën e parë që isha atje, ishte një merimangë me krahë që ishte kaq e madhe që ishte në shtratin tim,” shpjegoi ajo.

Oh, ishte e egër. Në një moment ishte një gjarpër i zi. Ekziston një listë e tërë, si mini oktapod që mund të të vrasë me një kafshim të vogël. Ashtu si mos mendo për notin në asnjë nga ato plazhe. Është çmenduri. Australia është e rrezikshme.

Prezantuesja Lisa, 62 vjeçe, bëri shaka:

Por është e mrekullueshme. Dhe çfarë thonë ata Katy? Çfarë nuk të vret…

“Të bën më të fortë. Ose humbet një gjymtyrë,” – përfundoi Katy.