Dëgjo live TOP ALBANIA RADIO
Dëgjo live TOP GOLD RADIO
Dëgjo live MY MUSIC RADIO
Voto në THE TOP LIST
Celebrities Fashion

Mahnit Cardi B! Ja çfarë bëri këtë herë reperja…

Këngëtarja e njohur Cardi B asnjëherë nuk ka pasur kurrë frikë që të guxojë. Së fundmi ajo vendosi që t’i mahniste të gjithë me paraqitjen e saj, në ekspozitën e Thierry Mugler gjatë Javës së Modës në Paris. Gjatë parakalimit në tapetin e kuq në ‘Musee Des Arts Decoratifs’ reperja dukej mjaft sensionale me fustanin e kuq, i cili kishte gura të shkëlqyeshëm kudo. Pjesa më e rëndësishme e të gjithë veshjes ishin pendët e pafundme në pjesën e kurrizit të cilat vinin deri lart dhe e mbulonin atë.

Në momentin që ajo u sigurua që kishte vëmendjen e të gjithëve filloi të pozonte përballë kamerave. Pëveçse ishte e veshur me fustanin e shëndritshëm dhe me gurat e pafundëm ajo çfarë ra në sy ishin edhe vetullat e saj të mbushur plot me gurë po në njgyrë të kuqe. Këngëtarja gjitmonë ka qenë në qendër të vëmendjes me mënyrën e saj të veshjes dhe të paraqitjes në eventet ku ajo është e ftuar.

Kujtojmë se Cardi B është bërë nënë për herë të dytë. Reperja e njohur dhe bashkëshorti i saj, reperi Offset, kanë mirëpritur fëmijën e dytë së bashku që është një djalë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Cardi në një postim të bërë në llogarinë e saj në Instagram.

28-vjeçarja ka ndarë lajmin e lumtur përkrah një fotografie të saj, ku shihet teksa mban foshnjën e porsalindur në krah dhe pranë tyre qëndron edhe Offset. Në mbishkrimin e këtij portreti të ëmbël familjar, Cardi ka treguar dhe datën e lindjes së vogëlushit të saj.

04/09/2021

Në një deklaratë të bërë për revistën “People”, çifti u shpreh:

Ne jemi shumë të lumtur që më në fund takuam djalin tonë. Ai tashmë është i rrethuar me dashuri nga familja dhe miqtë dhe mezi presim ta prezantojmë me vëllezërit e motrat e tij të tjerë.