Celebrities Gossip Showbiz

Mund ta themi me plot bindje se Taylor Swift sapo konfirmoi lidhjen e saj të re!

Travis Kelce ishte lojtar në ndeshjen e së dielës midis Kansas City Chiefs dhe Chicago Bears, por e gjithë vëmendja shkoi tek e dashura e tij e përfolur, Taylor Swift. Këngëtarja u shfaq duke brohoritur për ekipin e tij gjatë transmetimit të FOX Sports, e veshur me një xhaketë me ngjyrat e ekipit të tij bardh e kuq. Ajo dukej se ishte ulur pranë Donna Kelce, mamasë së lojtarit, duke biseduar dhe duke qeshur gjatë gjithë lojës në stadiumin Arrowhead në Kansas City.

Shfaqja e mbështetjes së Swift vjen pas javësh spekulimesh, nga transmetues të ndryshëm NFL dhe shumica dërrmuese e Swifties, se ajo dhe Kelce janë në lidhje. Edhe pse të dy nuk kanë konfirmuar publikisht ndonjë lidhje romantike, Kelce tha në një intervistë për ESPN javën e kaluar se ai e ka fokusin tek Swift. Ai tha:

Kjo është si loja e vjetër e shkollës e quajtur telefoni, ku të gjithë thjesht pëshpëritin në vesh të të gjithëve. askush nuk e di se çfarë po ndodh.

Spekulimet filluan në fillim të këtij muaji kur Kelce tha në podkastin e tij, “New Heights with Jason and Travis Kelce”, se ai u përpoq të jepte numrin e tij të telefonit përmes një byzylyku miqësie që bëri për Swift-in gjatë një prej koncerteve të turneut të saj “Eras”. Mjerisht, ai i tha vëllait të tij Jason se ishte i zhgënjyer kur mësoi se ajo nuk flet para ose pas shfaqjeve të saj, sepse ajo duhet të ruajë zërin e saj për 44 këngët që ajo këndon.

Pra, u lëndova pak që nuk arrita t’i dorëzoja një nga byzylykët që bëra për të.

Megjithatë, Kelce duket se e ka bërë hapin e tij dhe çdo gjë mund të jetë e konfirmuar mes çiftit. “Do të shohim se çfarë do të ndodhë në të ardhmen e afërt”, shtoi ai.