Celebrities Gossip Showbiz

Një mal me oferta për Shakira-n pas ndarjes nga Gerard Pique, mes tyre Lewis Hamilton!

Shakira kryqëzoi rrugët me Lewis Hamilton teksa darkonte në Miami të martën në mbrëmje, mes pretendimeve se këngëtarja e re beqare tashmë ka rënë në sy të Tom Cruise. Ylli kolumbian, 46 vjeç, është zhvendosur në Florida me dy fëmijët e saj pas një ndarjeje të hidhur nga ish-futbollisti i FC Barcelona dhe Spanjës Gerard Pique qershorin e kaluar.

Dhe ajo tërhoqi vëmendjen teksa po shkonte në restorantin Cipriani të Miami, ku asi i Çmimit të Madh, Hamilton, 38 vjeç, po darkonte me një grup miqsh. Pamjet nga nata tregojnë tifozen e Formula 1 Shakira duke përshëndetur pilotin e Mercedesit, i cili e pranon atë teksa po kalonte pranë tryezës së tij.

Ndërsa këngëtarja mësohet se është beqare pas ndarjes nga Pique, Hamilton ka qenë i lidhur romantikisht me modelen braziliane Juliana Nalu. 24-vjeçarja, e cila më parë ishte në lidhje me reperin Kanye West, tashmë është parë në Grand Prix Paddock në Miami dhe u kuptua se ishte me Hamilton në Festivalin e Muzikës dhe Arteve në Kaliforni në maj.

Dalja e fundit publike e Shakira vjen mes pretendimeve se Tom Cruise është i interesuar romantikisht për yllin pasi u pa në Miami fundjavën e kaluar në Grand Prix. Një burim i brendshëm i tha Page Six të martën se aktori i listës A, 60 vjeç, është jashtëzakonisht i interesuar për këngëtaren kolumbiane, 46 vjeç, pasi ka kimi mes tyre.