Celebrities Gossip Showbiz

Pas shuplakës së famshme, Will Smith shfaqet për herë të parë në Indi!

Will Smith ishte duke buzëqeshur ndërsa zbarkoi në Indi, ku u pa për herë të parë që nga shuplaka famëkeqe e Oscars. Smith u fotografua duke zbarkuar në një aeroport privat në Mumbai të shtunën, ku u përshëndet nga fansat me të cilët u fotografua.

Smith thuhet se është në Indi për të takuar udhëheqësin shpirtëror Sadhguru, me të cilin Smith dhe familja e tij u takuan në vitin 2020 në Los Anxhelos. I veshur me një bluzë të bardhë, pantallona të shkurtra gri të errët dhe një palë atlete Nike, Smith dukej i relaksuar dhe i lumtur pas uljes në vendin e Azisë Jugore.

Ndërsa stafi e ndihmoi atë të shkarkonte gjërat e tij nga automjeti i tij, fansat aty pranë bërtisnin të emocionuar “Will, Will Smith!” Smith më pas bën disa selfie dhe u kthye nga fansat duke bërtitur emrin e tij, duke u dhënë atyre një buzëqeshje përpara se të vazhdonte të bënte disa selfie të tjera dhe të hyjë në një ndërtesë ku ai përqafonte dikë.

Kjo është hera e parë që Smith është parë në publik gati një muaj pasi goditi me shuplakë komedianin Chris Rock në TV live dhe para kolegëve të tij pasi ai bëri një shaka për rruajtjen e kokës së gruas së tij Jada Pinkett Smith. Jada ka qenë e hapur në të kaluarën për luftën e saj me alopecinë. Pas shuplakës, Will u kthye në vendin e tij dhe bërtiti dy herë “mos e përmend emrin e gruas sime”!