Celebrities Gossip Showbiz

“Sa këngë ka bërë kjo vajzë?” Ronela Hajati i është ‘futur me kokë’ punës për këtë sezon veror!

Ronela Hajati pas përfundimit të eksperiencës së saj në Eurovision ka sjellë në treg mjaft projekte të reja muzikore, si bashkëpunime ashtu edhe këngë solo. Me anë të postimeve të saj në Instagram kemi parë se ka disa kohë që këngëtarja i është përkushtuar punës dhe karrierës.

Vetëm një muaj më parë, Ronela publikoi ‘Shtroje me lek’ dhe deri më tani ka plot 4 milion klikime në platformën YouTube e duket se nuk ka të ndalur. Bukuroshja pak më parë ka ndarë me ndjekësit një Instastory ku shfaqet në studio muzikore, teksa tregon mikrofonin dhe na zbulon se po punon për të tjera surpriza dhe krahas ka shkruar atë që të gjithë ne po e mendojmë:

Sa këngë ka bërë kjo vajzë?

Shumë aktive me postime në rrjete sociale por prej pak ditësh artistja nuk ka qenë edhe aq e mesa duket për këtë e ka një arsye. Bukuroshja në formë shakaje është shprehur se do të bëhet pak më e paprekshme për publikun shqiptar.

Me anë të një Instastory ku i është përgjigjur disa prej pyetjeve të ndjekësve të saj, Ronela ka zbuluar se do të publikojë mbi dy bashkëpunime të reja.