Celebrities Gossip Showbiz

Sophie Turner konfirmon romancën e saj me Peregrine Pearson!

Sophie Turner ka konfirmuar së fundmi lidhjen me Peregrine Pearson. Aktorja e “Game Of Thrones” e cila është në proces divorci me bashkëshortin e saj Joe Jonas, u pa duke puthur me pasion trashëgimtarin e perandorisë mediatike, familja e të cilit ka një pasuri neto prej më shumë se 224 milionë dollarësh.

Sophie dhe Peregrine, i cili njihet si Perry për miqtë e tij, u panë për herë të parë duke u puthur gjatë një daljeje në tetor, duke nxitur spekulimet se ajo kishte vazhduar me jetën e saj pas ndarjes me këngëtarin Jonas Brother, Joe. Peregrine është djali i madh dhe trashëgimtari i Michael Pearson, një ish-producent filmi që zotëron një pjesë të rëndësishme të perandorisë mediatike Pearson.

Joe Jonas dhe Turner besojnë se do të arrijnë një “zgjidhje miqësore” në lidhje me kujdestarinë e fëmijëve të tyre pas seancave të “ndërmjetësimit të suksesshëm”. Ish-çifti thuhet se kanë arritur një marrëveshje të përkohshme kujdestarie për dy vajzat e tyre të vogla, Willa 3-vjeçare dhe Delphine 1-vjeçare. Ata besojnë se një zgjidhje miqësore për të gjitha çështjet mes tyre është e afërt, sipas dokumenteve të reja të gjykatës.