Celebrities Gossip Showbiz

Thuhet se Tom Brady dhe Irina Shayk i kanë dhënë fund lidhjes së tyre…

Romanca e shkurtër mes Tom Brady dhe Irina Shayk thuhet se nuk ekziston më, në bazë të disa raportimeve nga njerëz të aft me çiftin. Në korrik dhe gusht të këtij viti, thashethemet për lidhjen e tyre lulëzuan vërtet pasi u tha se ajo e kishte kaluar natën në vendin e tij në Los Angeles.

Ata madje dukej se kishin bërë një udhëtim në Mbretërinë e Bashkuar së bashku dhe u panë duke dalë nga i njëjti hotel. Megjithatë, TMZ ka raportuar se shkëndija mes tyre ka mbaruar, me një burim të afërt me dy të famshmit që i ka thënë publikimit se gjërat janë shuar.


Nuk pati asnjë debat për përfundimin e lidhjes. Mesa duket romanca sapo u shua, duke qenë se dyshja udhëtojnë shumë dhe rrallë ndodhen në të njëjtin qytet. Nuk është e qartë saktësisht se kur ndodhi ndarja, dhe madje është e vështirë të thuash se cila datë e saktë u dha që ajo “shpërtheu” dhe nuk mori një fund të papritur.

Por, ne e dimë se burimet e TMZ besonin se ata ishin ende bashkë deri në shtator. Në ditën kur doli lajmi për ndarjen e tij nga Irina Shayk, Tom Brady ishte në një humor të mirë në internet teksa postoi një shaka për Peyton Manning. Nëse Brady ndihet i mërzitur për përfundimin e marrëdhënies së tij me Irina Shayk, një nga ato të parat me pamje serioze që nga divorci me Gisele, atëherë ai po bën një punë të mirë për ta fshehur atë.